«Провідний знавець козацької доби – Дмитро Іванович Яворницький»

Початок: 14.02.2015, 12:00

Місце: актова зала

14 лютого 2015 року в актовій залі музею відбудеться масовий захід «Провідний знавець козацької доби – Дмитро Іванович Яворницький».

6 листопада 2015 року виповниться 160 років від дня народження Дмитра Івановича Яворницького (1855-1940) — українського історика, археолога, етнографа, фольклориста, письменника, лексикографа, провідного дослідника історії українського козацтва. Запрошуємо відвідати музейний інтерактивний захід для різновікової аудиторії з нагоди цієї річниці. Планується обговорення біографічних даних, наукового доробку вченого, зокрема відомого тритомного видання «Історія запорізьких козаків», «Запорожье в остатках старины и преданиях народа». Буде запропоновано цікаву оповідь про шаблю Йосипа Гладкого, віднайдену Д.І.Яворницьким. Проводить старший науковий співробітник науково-експозиційного відділу Харківського історичного музею Олена Щербань.